Miło nam poinformować, że nasze Przedszkole wzięło udział w programie „Cyfrowy nauczyciel – wysoka jakość wychowania przedszkolnego w woj. kujawsko – pomorskim”. Jest to program realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent C: Transformacja cyfrowa; Reforma C2.1: Zwiększenie skali zastosowań rozwiązań cyfrowych w sferze publicznej, gospodarce i społeczeństwie; Inwestycja C2.1.3: E-kompetencje. W ramach tego przedsięwzięcia nauczycielki przedszkola wzięły udział w szkoleniach z zakresu wykorzystania TIK w pracy z dziećmi podnosząc w ten sposób swoje kompetencje cyfrowe, natomiast placówka wzbogaciła się o 4 wysokiej jakości tablety Samsung Galaxy S 10 o wartości 6 300 zł netto. Jesteśmy przekonani, że nabyta wiedza i umiejętności naszych Pań w połączeniu z możliwościami nowego sprzętu przyniesie wymierne korzyści dydaktyczne naszym
przedszkolakom.
