SPORT W SZKOLE 24 marca na Hali Sportowej OSiR odbył się Turniej ,,BIAŁY MIŚ ” 🏃. Reprezentantami naszej szkoły byli ucz. klas I , II , III i IV.⛹️ Rywalizacja była bardzo zacięta. Uczniowie nasi zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności i sprawności, ale również determinację oraz kulturę sportowego zachowania zgodnie z zasadą fair play. 👏 Ostatecznie wywalczyliśmy II miejsce w grupie uzyskując 102 pkt. Zwycięska drużyna z SP 22 zdobyła 104 pkt. GRATULUJEMY 👋 i dziękujemy za sportowe emocje.🤸


















