Zakończyły się rozgrywki Szkolnego Turnieju Unihokeja. Udział w tym turnieju tradycyjnie już brały drużyny mieszane , w skład których wchodzili chłopcy i dziewczęta klas 3 i 4. Turniej rozgrywany był systemem ,, każdy z każdym”. Rywalizacja była bardzo trudna, uczniowie wykazali się niesamowitą wolą walki , determinacji i ambicji.
Najwięcej emocji dostarczył finał miedzy drużyną klasy 3 b i 4 b . Obie drużyny po rozegraniu wszystkich meczy miały tę samą liczbę punktów . Rozegrały dogrywkę , która również nie przyniosła rozstrzygnięcia wyniku . Ostatecznie po konkursie rzutów karnych różnicą jednej bramki zwyciężyła drużyna klasy 3b.
Wyniki rywalizacji :
I miejsce
kl. 3b w składzie : Kurant Kacper
Garwatowski Antek
Zasada Gabrysia
Markus Ornowski
II miejsce
kl. 4 b w składzie : Barański Antek
Małecki Dawid
Seroczyński Leon
Zuzanna Bąk
III miejsce
kl. 4a w składzie : Ziółkowski Kamil
Biliński Oliwier
Oczachowski Franciszek
Złakowska Zuzanna
GRATULUJEMY!!!
















