Zakończyły się rozgrywki Szkolnego Turnieju Unihokeja. Udział w tym turnieju  tradycyjnie już brały drużyny mieszane , w skład których wchodzili chłopcy i dziewczęta  klas 3 i 4. Turniej rozgrywany był systemem ,, każdy z każdym”. Rywalizacja była bardzo trudna, uczniowie wykazali się niesamowitą wolą walki , determinacji  i ambicji. 

Najwięcej emocji dostarczył finał miedzy drużyną klasy 3 b i 4 b . Obie drużyny po rozegraniu  wszystkich meczy miały tę samą liczbę punktów . Rozegrały dogrywkę , która również nie przyniosła rozstrzygnięcia wyniku . Ostatecznie po konkursie rzutów karnych różnicą jednej bramki  zwyciężyła drużyna klasy 3b. 

Wyniki rywalizacji :

I miejsce 

kl. 3b w składzie  : Kurant Kacper

                              Garwatowski Antek

                              Zasada Gabrysia

                              Markus Ornowski

II miejsce

kl. 4 b w składzie : Barański Antek

                                Małecki Dawid

                                Seroczyński Leon

                                Zuzanna Bąk

III miejsce

kl. 4a w składzie  : Ziółkowski Kamil 

                               Biliński Oliwier

                               Oczachowski Franciszek

                               Złakowska Zuzanna

GRATULUJEMY!!!

Przewijanie do góry